Oznámení

Ředitelka školy vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení, aktuální informace najdete zde (aktualizováno 18.7.2020)

Přijímací řízení pro školní rok 2020/2021 zde

Při vstupu do školy musí mít všichni uchazeči podepsané čestné prohlášení, které najdete zde

Z rozhodnutí MŠMT se přijímací zkouška ve školním roce 2019/2020 na naší kole uskuteční pouze v jednom termínu a to v pondělí 8. června 2020.

Vyhlášku č. 232 k přijímacímu řízení najdete zde.

Pozvánku k přijímací zkoušce obdrží uchazeči nejpozději 10 dnů před konáním přijímací zkoušky.

Přijímací zkoušky se zúčastní žáci, kteří mají naši školu uvedenou na prvním místě.

Případné dotazy směřujte na ředitelku školy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , popř. tel. číslo 606 661 464.

Podmínky pro přijetí:

• SOŠ MORAVA o.p.s. umožňuje přestup žáků v průběhu studia z jiných škol a typů studia
  • Kritéria přijímacího řízení pro denní studium najdete zde
  • Kritéria přijímacího řízení pro dálkové studium najdete zde
  • Naše škola pro školní rok 2020/2021 bude otevírat následující obory studia
    • 75-41-M/01 Sociální činnost 30 žáků denní studium (v tomto oboru se nematuruje z matematiky)
    • 68-43-M/01 Veřejnosprávní činnost 30 žáků denní studium
    • 75-41-M/01 Sociální činnost 30 žáků dálkové studium (v tomto oboru se nematuruje z matematiky)
  • Přihlášky je možné odevzdat nejpozději 1. 3. 2020 v budově školy každý den od 6.30 do 15.00 nebo vhodit do schránky před budovou školy, popř. zaslat poštou na adresu školy - viz kontakty
  • Zápisové lístky je nutné odevzdat ředitelce školy do 10 pracovních dnů ode dne, kdy bylo uchazeči oznámeno rozhodnutí o přijetí ke vzdělávání a to v pracovní době, která je uvedena na webu školy - viz kontakty

Powered by Joomla!®. Designed by: pro Joomla theme movie stars Valid XHTML and CSS.